+90 (850) 515 0 550 info@ecomac.com.tr

Hakkımızda

Hakkımızda

1994 yılında kurulan ve birçok sektörde başarılı çalışmalara imza atan TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. bugün İstanbul başta olmak üzere yurt genelinde yaklaşık 25 ilde Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri sektöründe çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Son yıllarda ödüllendirme sistemi ile geri dönüşebilir ambalaj atıklarının nihai tüketici aracılığı ile toplanması ve milli ekonomiye kazandırılması Türkiye’ de ve Dünya’ da inovatif bir çözüm olmuştur.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. bu kapsamda yıllardır elde ettiği bilgi ve birikimi yaptığı AR-GE çalışmaları ile birleştirerek 2014 yılından itibaren geri dönüşüm otomatları sektörüne yatırım yapmıştır. Türkiye ve Dünya’nın en önemli gündemlerinden birisini oluşturan geri dönüşüm sektöründe Türkiye’nin en büyük SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ’ ne imza atmıştır.

Yapılan çalışmalar neticesinde ECOMACPUGEDON ve PUGEMAK akıllı geri dönüşüm markaları oluşturulmuş ve İstanbul başta olmak üzere birçok ilde faaliyete sokulmuştur. Bu kapsamda geri dönüşümü destekleyen ve ödüllendirme sistemi ile çalışan otomatlarımız bir yandan ekolojik hayata destek verirken; bir yandan da ECOMAC ile nihai tüketicilere kalem, PUGEDON ile sokak hayvanlarına mama, PUGEMAK ile nihai tüketicilere indirim / puan biriktirme kuponu vermektedir. En nihayetinde ise Geri Dönüşüm konusunda toplumu bilinçlendirmekte ve Milli Ekonomiye katkı sunmaktadır.

Bu kapsamda yer alan ECOMAC ürünümüz geri dönüşümü destekleyen bir otomat olarak; geri dönüşebilir ürünün hazneye atılması ile eğitime destek veren bir rol model ile kullanıcılarına kalem vermektedir.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. AR-GE çalışmalarına önem veren, sürekli kendini yenileyen, eğitimi kendisine ilke edinen, hizmet alma ve vermenin gerektirdiği tüm yükümlülükleri iyi bilen, kuruluşundan bu güne hizmet verdiği tüm alan ve kurumlarda firma ilkeleri ve prensipleri doğrultusunda çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Sunulan hizmetler devlet ve özel sektör çalışmalarında deneyim kazanmış, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, öğrenmeye ve öğretmeye açık, sürekli kendisini yenileyen, takım çalışmasını her zaman ön planda tutan personelle yürütülmektedir.

TİMTAŞ YÖNETİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. olarak amacımız; Devletimizin ilgili kurumları ile müşterek projeler üretip, özellikle çocuklarımız başta olmak üzere toplumu geri dönüşüm konusunda bilinçlendirmek, bu işi yaparken de birtakım ödüllerle işe heyecan katmaktır.

- Ürün hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız: ECOMAC NEDİR?