Ecomac, bir Timtaş Yönetim A.Ş. markasıdır.

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1994 yılında başlayan şirketimiz farklı sektörlerde başarılı çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda, ödüllendirme sistemi ile geri dönüşebilir ambalaj atıklarının ya da diğer bir deyişle “çöp sanılan atıkların” nihai tüketici aracılığı ile toplanması ve milli ekonomiye kazandırılması Türkiye’de ve dünyada inovatif bir çözüm olarak öne çıktı.

Şirket olarak, yıllar boyunca edindiğimiz bakış açısı, bilgi ve birikimle birlikte 2014 yılından itibaren geri dönüşüm otomatları geliştirmeye başladık. Bir yandan dünyada gelişen geri dönüşüm teknolojilerini takip ederken, bir yandan da yaptığımız AR-GE çalışmalarıyla birlikte ülkemizdeki geri dönüşüm ve atık bilincini artırmayı hedefliyor ve projeler geliştiriyoruz.

Bu yönde geliştirdiğimiz projelerimizden biri de, Ecomac akıllı geri dönüşüm otomatıdır.

Ecomac, geri dönüşebilir atıkların (plastik ve cam şişeler, metal kutular) toplanmasına yardımcı olurken, aynı zamanda her atık karşılığı 1 adet kurşun kalem vererek çocukların eğitimine ve çevre bilincinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Ecomac akıllı geri dönüşüm otomatlarını, valilik, kaymakamlık, belediye ve öğretim kurumlarıyla yaptığımız anlaşmalar ve sponsorlarımız sayesinde, İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında kamu kurumları ve okullarda konumlandırdık. Çocuklarımıza yaşanabilir bir çevre bırakmayı amaçlarken aynı zamanda çevre bilincinin küçük yaşlardan itibaren oluşmasını hedefliyoruz.

Atıkların geri dönüştürülmesine destek olarak milli ekonomiye katkı sunulmasını da sağlıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları, kendisini sürekli yenileyen, tecrübeli, bilgi birikimi yüksek, hem devlet hem de özel sektör deneyimi bulunan takım arkadaşlarımızla yürütüyoruz.

Geri dönüşüm ve çevre bilinci odaklı çalışmalarımıza devam ederek, bu alanda yeni projeler üretmeye devam edeceğiz.

http://ecomac.com.tr/wp-content/uploads/2020/05/EcomacLogo-h250px.png
Hakkımızda

Ecomac, geri dönüşebilir atıkların toplanmasına yardımcı olurken, aynı zamanda her atık karşılığı 1 adet kurşun kalem vererek çocukların eğitimine ve çevre bilincinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

EcomacGenel Merkez
Üniversite Mah. Civan Sok. No:1,
Allure Tower Zemin Kat
Avcılar / İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medyada Ecomac